Elanor spol. s r.o. je mezinárodní společnost s českou centrálou a s pobočkami v řadě zemí střední a východní Evropy (CEE). Poskytuje komplexní řešení pro oblast řízení lidských zdrojů. Od roku 1991 dodává vlastní software pro výpočet mezd a vedení personální agendy, který stále vyvíjí a aktualizuje na základě změn v legislativě a požadavků svých zákazníků. Zároveň je významným poskytovatelem služeb souvisejících s uvedenou oblastí.

  • JAK DLOUHO JE SPOLEČNOST NA TRHU?

Za dobu svého 27letého působení se stala partnerem vice než 700 klientů. Ročně zpracuje více než 1 milion výplatních lístků. Produkty a služby Elanor jsou využívány v segmentu bankovnictví, stavebnictví, výroby, přepravy, v obchodních řetězcích, státní správě a na vysokých školách. Neustále zvyšuje kvalitu nabízených řešení a služeb. V roce 2009  se Elanor stal nositelem certifikátu ISO 9001. Dodržuje interní systém řízení jakosti, implementační metodiky a závazné interní předpisy.

  • ELANOR V CEE

Sídlo společnosti je v Praze, pobočky má na Slovensku, v Rusku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a na Ukrajině.

  • SLUŽBY A PRODUKTY

Pro oblast mezd a personalistiky nabízíme širokou škálu produktů a služeb. Našim klientům můžeme nabídnout pronájem aplikace pro mzdy a personalistiku, poradenství v mnoha oblastech i kompletní převzetí agendy (outsourcing). Mezi naše produkty patří mzdový a personální systém Elanor Global Java Edition a HR portál.