100% dceřiná společnost založená v roce 2018, vlastněná firmou ELANOR – mezinárodní technologickou společností, která je na trhu 27 let a specializuje se na personální a mzdový SW (HRIS) a služby v oblasti mzdového a personálního outsourcingu. Elanor je mezinárodní firma s českou centrálou s působností v řadě zemí střední a východní Evropy (CEE).

ELEA se jako vzdělávací agentura zaměří převážně na uživatele SW produktů a služeb společnosti Elanor jako je mzdový a personální systém EGJE (Elanor Global Java Edition), dále také HR portál pro manažery a zaměstnance našich zákazníků a cloudové služby. Samozřejmě nezapomeneme ani na uživatele našich služeb a servisního portálu ESP (Elanor Service Portal).

Další službou, kterou ELEA bude poskytovat, jsou vzdělávací kurzy zaměřené na oblast personalistiky, právních předpisů ve mzdové oblasti atd.

Do budoucna plánuje ELEA rozšířit nabídku služeb také o hard skills s renomovanými lektory a kouči s mezinárodní působností a také o komplexní analýzy vzdělávacích systémů firem v ČR a SK spojené s návrhy jejich optimalizace a zefektivnění, včetně nabídky zastřešení celofiremního vzdělávání.

 

Co je to EGJE?

EGJE představuje nástroj pro řízení lidských zdrojů – informační systém komplexně řešící mzdovou, personální a docházkovou agendu pro firmy v soukromém sektoru i pro státní instituce s desítkami, ale i mnoha tisíci zaměstnanci. Je pravidelně legislativně aktualizován a otevřený pro další rozvoj a konfiguraci dle individuálních potřeb zákazníka.

Co je to HR portál?

HR portál je jednoduché uživatelské rozhraní systému EGJE, plně sdílející jeho data a funkcionalitu jako jeho integrální součást. Jde o webový portál určený zaměstnancům a manažerům, jehož ovládání je intuitivní, bez nutné znalosti systému EGJE.

Kde bude ELEA působit?

V první řadě se zaměřujeme na poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům v ČR. ELEA bude centrálně školit účastníky kurzů v Praze. Již koncem roku 2019 plánujeme také pilotní provoz na Moravě, konkrétně v Brně a Ostravě.
V následujícím roce je naším záměrem rozšíření služeb na území SK. ELEA chce postupně působit i v dalších zemích střední a východní Evropy, a to především zásluhou synergických efektů a působnosti mateřské společnosti v regionu CEE.
Díky spolupráci s mateřskou společností disponuje ELEA moderním zázemím, které je plně přizpůsobené potřebám účastníků kurzů a vybavené moderní technikou. Samozřejmostí je též spolupráce s týmem kvalifikovaných a zkušených lektorů.

Proč zvolit vzdělávání s ELEA?

  • Proškolí vás lektoři s dlouholetou praxí.
  • Podpoříme vás při dlouhodobém rozvoji.
  • Jsme flexibilní a inovativní.
  • Nabídneme vám osobní pro-zákaznický přístup.
  • Zlepšíme výkon a schopnosti vašich zaměstnanců.
  • Pomůžeme vám s rozvojem a růstem vašich zaměstnanců.
  • Zefektivníme vaše vzdělávací systémy a procesy.
  • Neprodáváme jednotlivé kurzy, budeme se vám věnovat dlouhodobě.
  • Jsme specialisté v oboru.
  • Na nás se můžete spolehnout.